O obrazech

Když začínám malovat obraz, je to pro mne posvátná chvíle propojení se s čistým bytím.

Maluji převážně v noci, kdy všechny energetické šumy utichnou a v prostoru se rozvine nádherná čistá atmosféra. Často si zapaluji svíčky, které zrovna pocitově vnímám jakou součást procesu, chvíli medituji a ladím se do různých vibračních sfér podle záměru či vnitřního vedení, a pak často jen pozoruji, co se děje na plátně.

Tvořím dvěma způsoby, znám předem záměr a ten mne vede po celou dobu procesu, nebo se plně odevzdám a nechávám se vést bez zdánlivě jasného cíle, který se však ukazuje krok za krokem při malbě. Miluji příběh každého obrazu, někdy je to opravdu jízda, zejména při tvorbě obrazů na míru.

Naplňující je pro mne také hra s barvami a křivkami a jejich účinky na naše vědomí - ta pestrost projevu, hravost a působení... jsou to jedinečné chvíle absolutního vnitřního klidu a spojení se s čistým bytím a bohatým informačním kanálem našich energetických polí.

Je mi velkým potěšením, že mohu tvořit ve vědomí lásky...

O obrazech

Všechny obrazy jsou k nahlédnutí v mém ateliéru v Třebušíně u Litoměřic nebo na výstavách. O aktuálním dění se můžete informovat na Facebooku nebo Instagramu.

Obrazy můžete zakoupit v eshopu nebo se mi ozvěte nejlépe přes whatsapp pro aktuální nabídku, pošlu fotky, nebo zavolejte. Ráda pro vás vytvořím také obraz na míru.

Kolekce obrazů