O terapiích

Od přírody "mám" dar citlivého vnímání a řekněme vnitřního kompasu pravdy. Už na střední škole mne bavila psychologie, kterou jsem později přetavila ve studium vědomí (různé duchovní semináře, knihy, konstelace, až po otevření vnitřního vedení).

Na mé cestě mne také zajímalo fyzické tělo a jeho fungování, takže jsem prošla přes bojové sporty, masáže až po tantrické učení včetně praxe, až ke studiu duchovních příčin nemocí.

Nutno také zmínit naši úžasnou mysl, která mne nepřestává fascinovat stále... tím, co všechno dokáže skrze záměry a systémy víry zařídit v realitě, ať v dobrém či méně pozitivním. 😉

Všechny techniky a studium, které jsem za celý svůj život poznala, jsem úspěšně odevzdala a věnuji se jedinému proudu - čtení z energetického pole spojené s konstelačními náhledy, které vedeme teď již společně s mým manželem Pavlem.

Jak terapie probíhá?

Postavíme konstelační náhled: Funguje to velmi jednoduše, ať už přicházíte s jakýmkoli problémem, nemocí, tématem, které si přejete nahlédnout, zpracovat, změnit, vždy pro vás postavíme konstelační náhled, kterého se sami účastníte a rovnou procházíte změnou (svým vlastním tempem).

Sami přicházíte s řešením: V našich energetických polích máme zapsány všechny informace. Tedy vy sami již přicházíte také s řešením. Jen si tohoto řešení nejste díky nějakému strachu, vnitřní překážce či iluzi, v danou chvíli zcela vědomi.

Odkrytí principů: A od toho jsme tady my, průvodci (konstelátoři), postupně vám pomáháme rozkrýt celou situaci v principech, abyste sami došli k pochopení.

Pochopení a nahrazení vyšší energií: Jakmile projdete poznáním a pochopíte právě tento princip spojený s pocity / emocemi / nemocemi, dokážete jej změnit a tím pádem propustit ze života a nahradit vyšší energií, kterou si přejete prožívat.

Co neděláme: Nestavíme rodinné konstelace, neboť konkrétní příběhy zabíhají do zdlouhavých detailů a stejně v konečné fázi opět odrážejí jen principy-systémy víry, které jsme si uložili v podvědomí a žijeme plošně v celém životě.

Objednání a cena

Objednat se můžete přes email, telefonicky, smskou
Pokud zrovna nezvednu telefon, napište prosím sms, může se stát, že zrovna tvořím, probíhá terapie nebo uspávám mimi. 

Cena je dobrovolná
Zjistili jsme s manželem, že nás netěší mít jednu cenu stejnou pro všechny, protože i příchozí člověk, terapie a naladění je vždy jiné. Důvěřujeme "vesmíru", že vše zařídí ku prospěchu všech zúčastněných, včetně odměny. 

Čas a místo
Vzhledem k energetickému působení během terapií většinou stačí 2-3 hodiny.
Terapie probíhají ve vyladěném prostoru našeho domova v Třebušíně.

Jakékoli další dotazy k terapiím ráda zodpovím osobně.

Zanechte mi vzkaz a domluvíme si další postup