O konzultacích a konstelačních náhledech

Od přírody "mám" dar citlivého vnímání a řekněme vnitřního kompasu pravdy. Už na střední škole mne bavila psychologie, kterou jsem později zaměnila za studium vědomí (duchovní semináře a duchovní nauky, knihy orientované na vědomí, konstelace, meditace, svého času opravdu hutná výživa). Po cestě jsem posbírala také různé poznatky týkající se fyzického těla, nejprve přes kung fu filozofii a v pozdějším věku jemnější formou tantrické cesty, celotělových masáží a jako terapeutka pro ženy.

Až jsem jednoho dne došla do bodu, kdy se mé vědomí otevřelo natolik, že jsem mohla začít přijímat informace napřímo z energetického pole, říká se mu neduální sféra nebo také vyšší stavy vědomí. Úžasný oduševnělý psycholog a psychiatr David R. Hawkins popsal tyto stavy vědomí jako úrovně vědomí nad 500 a nazval ji duchovní realitou. Jsou to stavy vědomí, o kterých by se dalo psát hodiny, ale nic nenahradí subjektivní prožitek, ve kterém člověk sám dojde poznání.

A to je moje role v konzultacích nebo konstelačních náhledech. Jsem průvodkyně do tzv. vyšších stavů vědomí skrze přirozenou přítomnost, energetické působení některé z esencí nebo formou konstelačních náhledů. Neznamená to, že se vždy dostaneme do Duchovní reality, ač se to poslední dobou stává téměř pravidlem, ale v podstatě na tom ani nezáleží. Důležité je, s čím přicházíte vy a pole čistého bytí se postará o to, abyste došli přesně k tomu, pro co si přicházíte. Což může být odpověď na cokoli, co vás v danou chvíli trápí - problém, nemoc, strach, neshody...cokoli.

Nemusíte mít žádné speciální zkušenosti nebo vnímání, abyste mohli na konzultaci přijít, důležité je pouze odhodlání a záměr, s jakým přicházíte, a dále skutečné rozhodnutí chtít vědět pravdu, dojít pro sebe k poznání a toto poznání poté následovat... To je skutečným smyslem mého provázení.

Konstelačními náhledy a konzultacemi provázíme s mým partnerem Pavlem. Oba máme jiné dary, které se v těchto konzultacích výborně doplňují.

Cena konzultací nás obou společně je individuální - orientačně 1500Kč/hod. dle náročnosti. Našeho času si vážíme čím dál víc, na druhou stranu respektujeme také určité vyjímečné situace, které se v našich i vašich životech dějí, a pak je odměna za náš čas dobrovolná. Konzultace poskytujeme pro vývoj a růst, pro hlubší pochopení sebe a pro pozvednutí vědomí. Není to naše hlavní zaměstnání.

Délka trvání konzultace je obyčejně 2-3h. 

Konzultace probíhají v našem vyladěném prostoru nového domu v Třebušíně (u Litoměřic).     

Napište mi zprávu:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.