O svíčkách

Vysokovibrační svíce vyrábím, protože je sama nosím v srdci.  Miluji plamen svíčky, to ticho, které se rozhostí kolem a energii, kterou vyzařují.

Svíce sama používám k terapiím, při malování obrazů, pro chvíle klidu a příjemnou atmosféru nebo pro "duchovní práci na sobě". Při jejich vyrábění funguji jako nástroj, skrze který protéká boží inspirace sem na Zemi. Tedy je přesněji skrze mne vyráběno. A já si užívám ten proces.

A taky miluju barvy, hravost, tvořivost lidskýma rukama a současně práci se záměry, s jemněhmotnými energiemi a naším vědomím. Samotnou mne to vede k vlastní vnitřní čistotě, odevzdávání se, radosti, svobodě, pokoře... ke kvalitám, kterých si velmi cením.

A tak s radostí tyto kvality kotvím skrzy záměry také do svíček. Každý kousek je vyráběný ručně, s láskou, péčí a nadšením.

Svíčky jsou vyráběny z čistě přírodních materiálů, jsou zdravotně nezávadné, nevydávají žádný kouř ani vůni (kromě ovoněných kousků, u kterých vždy uvádím v textu přírodní silici).

Kolekce svíček

Výška: 25 cm
Průměr: 7,5 cm
Délka hoření: cca 80 hodin

Výška: 20 cm
Průměr: 7,5 cm
Délka hoření: cca 55 hodin

Výška: 16 cm
Průměr: 6,5 cm
Délka hoření: cca 35 hodin

Výška: 12 cm
Průměr: 4,5 cm
Délka hoření: cca 20 hodin

Všechny svíčky

ONLINE
Právě na těchto stránkách je vidět největší část mé umělecké tvorby. Ke každému výrobku tu najdete veškeré detaily, popis i cenu.

Obrazy i svíčky můžete skrze tyto stránky také zakoupit.

OSOBNĚ
Všechny obrazy i svíčky jsou vždy k nahlédnutí u nás doma v Třebušíně, kousek od Litoměřic. Ráda Vás tímto zvu k nám na dobrou kávu, čaj a nějakou dobrotu. Můžete si celou tvorbu v klidu prohlédnout a zacítit se, který obraz nebo svíčka jsou pro vás to pravé. Případně společně vytvoříme zadání pro obraz na míru nebo svíčku na míru.

Obrazy i svíčky jsou také k vidění a zakoupení na různých výstavách a festivalech, aktuální dění naleznete na mém blogu.