O svíčkách

Vysokovibrační svíce vyrábím, protože je sama nosím v srdci.  Miluji plamen svíčky, to ticho, které se rozhostí kolem a energii, kterou vyzařují.

Svíce sama používám k terapiím, při malování obrazů, pro chvíle klidu a příjemnou atmosféru nebo pro "duchovní práci na sobě". Při jejich vyrábění funguji jako nástroj, skrze který protéká boží inspirace sem na Zemi. Tedy je přesněji skrze mne vyráběno. A já si užívám ten proces.

A taky miluju barvy, hravost, tvořivost lidskýma rukama a současně práci se záměry, s jemněhmotnými energiemi a naším vědomím. Samotnou mne to vede k vlastní vnitřní čistotě, odevzdávání se, radosti, svobodě, pokoře... ke kvalitám, kterých si velmi cením.

A tak s radostí tyto kvality kotvím skrzy záměry také do svíček. Každý kousek je vyráběný ručně, s láskou, péčí a nadšením.

Svíčky jsou vyráběny z čistě přírodních materiálů, jsou zdravotně nezávadné, nevydávají žádný kouř ani vůni (kromě ovoněných kousků, u kterých vždy uvádím v textu přírodní silici).

Kde můžete svíčky vidět a jak zakoupit

Všechny svíčky jsou k nahlédnutí v mém ateliéru v Třebušíně u Litoměřic nebo na výstavách. Zakoupit je můžete přes Facebook, kde mi napište o aktuální dostupný seznam s fotkami.

Ráda pro vás vytvořím i svíčku na míru.

Kolekce svíček

Výška: 25 cm
Průměr: 7,5 cm
Délka hoření: cca 80 hodin

Výška: 20 cm
Průměr: 7,5 cm
Délka hoření: cca 55 hodin

Výška: 16 cm
Průměr: 6,5 cm
Délka hoření: cca 35 hodin

Výška: 12 cm
Průměr: 4,5 cm
Délka hoření: cca 20 hodin