O svíčkách

Vysokovibrační svíce vyrábím, protože je sama nosím v srdci.  Miluji plamen svíčky, to ticho, které se rozhostí kolem a energii, kterou vyzařují.

Svíce sama používám k terapiím, při malování obrazů, pro chvíle klidu a příjemnou atmosféru nebo pro "duchovní práci na sobě". Při jejich vyrábění funguji jako nástroj, skrze který protéká boží inspirace sem na Zemi. Tedy je přesněji skrze mne vyráběno. A já si užívám ten proces.

A taky miluju barvy, hravost, tvořivost lidskýma rukama a současně práci se záměry, s jemněhmotnými energiemi a naším vědomím. Samotnou mne to vede k vlastní vnitřní čistotě, odevzdávání se, radosti, svobodě, pokoře... ke kvalitám, kterých si velmi cením.

A tak s radostí tyto kvality kotvím skrzy záměry také do svíček. Každý kousek je vyráběný ručně, s láskou, péčí a nadšením.

Svíčky jsou vyráběny z čistě přírodních materiálů, jsou zdravotně nezávadné, nevydávají žádný kouř ani vůni (kromě ovoněných kousků, u kterých vždy uvádím v textu přírodní silici).

Kde můžete svíčky vidět a jak zakoupit

Všechny aktuální svíčky jsou k nahlédnutí v mém ateliéru v Třebušíně u Litoměřic nebo si svíce můžete zakoupit přímo online na mém eshopu www.vvpredmety.cz.

Čerstvé novinky sdílím přes Facebook nebo Instagram, kde často sdílím konkrétní vzhled jednotlivých svící. Pokud tedy máte zájem vidět svíce mezi prvními a třeba i rovnou rezervovat konkrétní kousek, připojte se ke stránce. 😉

Moc ráda Vám také poradím nebo načtu energetické pole a podle něj nafotím vhodné svíce přímo pro Vás. V tom případě mne prosím kontaktujte nejlépe přes Whatsapp: +420 731873373.

Ráda pro vás vytvořím i svíčku na míru.

Kolekce svíček

Výška: 25 cm
Průměr: 7,5 cm
Délka hoření: cca 80 hodin

Výška: 20 cm
Průměr: 7,5 cm
Délka hoření: cca 55 hodin

Výška: 16 cm
Průměr: 6,5 cm
Délka hoření: cca 35 hodin

Výška: 12 cm
Průměr: 4,5 cm
Délka hoření: cca 20 hodin