O obrazech

Když začínám malovat obraz, je to pro mne posvátná chvíle.

Maluji převážně v noci, všichni už spí, celé okolí utichne a v prostoru se rozprostře magická atmosféra. Zapálím svíčky, které zrovna pocitově vnímám jakou součást procesu, a chvíli medituji a ladím se do různých vibračních sfér podle záměru či vnitřního vedení.

Funguji dvěma způsoby, buď znám předem záměr a ten mne vede po celou dobu procesu, nebo se plně odevzdám a nechávám se vést bez zdánlivě jasného cíle, který se však ukazuje krok za krokem při malbě. Miluji příběh každého obrazu, někdy je to opravdu jízda, zejména při tvorbě obrazů na míru.

Také mne naplňuje hra s barvami a jejich účinky na naše vědomí, pestrost projevu, hravost, ty jedinečné chvíle absolutního vnitřního klidu a spojení s vesmírem a bohatým informačním kanálem našich energetických polí.

Je mi velkým potěšením, když mohu tvořit v lásce...

Kolekce obrazů

Kde můžete moji tvorbu vidět

ONLINE
Právě na těchto stránkách je vidět největší část mé umělecké tvorby. Ke každému výrobku tu najdete veškeré detaily, popis i cenu.

Obrazy i svíčky můžete skrze tyto stránky také zakoupit.

OSOBNĚ
Všechny obrazy i svíčky jsou vždy k nahlédnutí u nás doma v Třebušíně, kousek od Litoměřic. Ráda Vás tímto zvu k nám na dobrou kávu, čaj a nějakou dobrotu. Můžete si celou tvorbu v klidu prohlédnout a zacítit se, který obraz nebo svíčka jsou pro vás to pravé. Případně společně vytvoříme zadání pro obraz na míru nebo svíčku na míru.

Obrazy i svíčky jsou také k vidění a zakoupení na různých výstavách a festivalech, aktuální dění naleznete na mém blogu.